Kyrka och folkbildning i Skåne-Blekinge

Här hittar du användbar information för dig som samarbetar med Sensus.

Sensus är Svenska kyrkans studieförbund och tillsammans skapar vi verksamhet i kyrkan.


Kontakt:

Det är vi som jobbar med kyrkliga organisationer i Skåne-Blekinge. Kontakta oss gärna!

Rebecka Hedén Judt, teamledare, rebecka.heden.judt@sensus.se, 0704628025

Elisabeth Bergagård, verksamhetsutvecklare, elisabeth.bergagard@sensus.se, 0704628025

Johanna Wendelo, koordinator, johanna.wendelo@sensus.se, 0763274916

Lennart Lorin, verksamhetsutvecklare, lennart.lorin@sensus.se, 0761269697

Lina Ringberg, verksamhetsutvecklare, lina.ringberg@sensus.se, 00706096268

Lotta Korch, lotta.korch@sensus.se, 0706269699

Madeleine Anderberg, verksamhetsutvecklare, madeleine.anderberg@sensus.se, 0706757930

Maria Nilsson, verksamhetsutvecklare, maria.nilsson@sensus.se, 0761696471

Pernilla Agardh, verksamhetsutvecklare, pernilla.agardh@sensus.se, 0730303055