Kontakta oss

Som studieförbund har vi stor vana att tillsammans med facken ta fram material, studiecirklar och olika typer av utbildningar. Vi kan också erbjuda hjälp kring processer och processledning.

Sensus Norrland
Bodil Frånlund Larsson, tel. 0660-266094, bodil.larsson.franlund@sensus.se

Sensus Svealand
Liv Nordberg, tel.019-192756, liv.nordberg@sensus.se

Sensus Stockholm Gotland
Leila Setti, tel. 073-800 35 95, leila.setti@sensus.se

Sensus Västra Sverige
Katarina Wallgren, tel. 0704-62 48 59, katarina.wallgren@sensus.se

Sensus Östra Götaland
Lisbeth Lindholm Vahtras, tel. 070-254 25 63, lisbeth.lindholm.vahtras@sensus.se

Sensus Skåne Blekinge
Anna Thim, tel. tel. 076-858 86 11, anna.thim@sensus.se

Sensus riksförbund
Ulrika Erksell, nationell verksamhetsutvecklare, tel. 072-141 61 32, ulrika.erksell@sensus.se