Kontakta oss

Som studieförbund har vi stor vana att tillsammans med facken ta fram material, studiecirklar och olika typer av utbildningar. Vi kan också erbjuda hjälp kring processer och processledning.

Sensus Norrland
Bodil Frånlund Larsson, tel. 0660-266094, bodil.larsson.franlund@sensus.se

Sensus Svealand
Liv Nordberg, tel.019-192756, liv.nordberg@sensus.se

Sensus Stockholm Gotland
Erika Pihl, Tel 0721-42 62 23, erika.pihl@sensus.se
Christian Forssander, tel 0766- 96 34 58, christian.forssander@sensus.se

Sensus Västra Sverige
Katarina Wallgren, tel. 0704-62 48 59, katarina.wallgren@sensus.se
Ebba Bothén, tel. 0703-44 47 53, ebba.bothen@sensus.se
Sofia Alstam, tel. 0709-63 30 09, sofia.alstam@sensus.se

Sensus Östra Götaland
Maija Löfgren, tel 0704-62 48 76, maija.lofgren@sensus.se

Sensus Skåne Blekinge
Anna Thim, tel. tel. 076-858 86 11, anna.thim@sensus.se

Sensus riksförbund
Ulrika Erksell, nationell verksamhetsutvecklare, tel. 072-141 61 32, ulrika.erksell@sensus.se